fot top

Witamy na stronie Kic-Trans!

Nasza firma powstała 1 kwietnia 2000 roku, a pod obecną nazwą funkcjonuje od 1 sierpnia 2008 roku. 

Głównym profilem naszej działalności jest budowa dróg. Poza tym wykonujemy również inne usługi sprzętem ciężkim takie jak:

  • usługi kruszarką mobilną,
  • rozbiórki,
  • roboty ziemne,
  • niwelacje terenu, 
  • usługi nisko-podwoziem.

Swoje usługi świadczymy głównie na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Posiadamy wszystkie niezbędne uprawnienia oraz sprzęt do przeprowadzania prac. 

Pomożemy Państwu w kompleksowej realizacji inwestycji. Zatrudniamy 25. rzetelnych i wykwalifikowanych pracowników, którzy posiadają odpowiednia uprawnienia i których doświadczenie pozwala na wykonywanie usług na najwyższym poziomie. 

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze prace przebiegały szybko i sprawnie. Nigdy nie zdarzyło nam się nie ukończyć powierzonego zlecenia. Jesteśmy doświadczoną firmą, która rzetelnie podchodzi do każdej realizacji oraz przykładamy wszelkich starań aby świadczone przez nas usługi były na bardzo 

Zapraszamy do kontaktu!

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Chciałbys poznać szczegóły naszej oferty, dowiedzieć się co moglibyśmy dla Ciebie jeszcze zrobić, zapytać o ceny naszych usług?
Zadzwoń lub napisz do nas. Odpowiemy na każde Twoje pytanie.

naviul. Broniewskiego 4, Drzycim 86-140
tel052 3317416
tel2+48 506 178 596
mailznachor12@o2.pl

Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania. Jeśli nie wyrażasz zgody na ich używanie, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce.